Przegląd ISPserver 2020 – co mówią użytkownicy?

Oferty ISPserver tanie hostowane plany hostingowe, VPS i solidne serwery dedykowane z pełną ochroną przed atakami DDoS, oprócz rejestracji nazw domen i dodatków, takich jak przechowywanie kopii zapasowych i monitorowanie witryn w rozsądnych cenach. Ich strona internetowa jest dostępna w języku rosyjskim i angielskim.


ISPserver

Funkcje i łatwość użytkowania

Nadaje się do małych witryn i blogów osobistych, ich wspólne plany hostingowe przyjdź z wyborem cPanel lub wewnętrzny panel sterowania ISPmanager 5 Lite oprócz wielu funkcji i przyjaznych dla użytkownika narzędzi. Możesz wybierać spośród trzech w pełni zarządzanych planów z dwutygodniowymi kopiami zapasowymi i ochroną DDoS dla swoich stron internetowych i aplikacji internetowych.

Każda z udostępnionych planów hostingowych ISPserver Pamięć SSD. Ich podstawowy plan, nazwany Pierwszy, pochodzi z czapką jedna hostowana domena, darmowa rejestracja domen .ru lub .рф (przy zakupie abonamentu rocznego), pięć baz danych, i 10 GB miejsca na dysku SSD. Może to z łatwością wesprzeć blog lub stronę internetową ze sporą ilością multimediów i ruchu w sieci, nie wspominając o tym, że oferowana przez nich ilość miejsca na dysku wynosi powyżej średniej rynkowej dla tego przedziału cenowego.

Ich najdroższy wspólny plan hostingowy, Trzeci, zabierze cię do 30 hostowanych domen, 50 baz danych i 50 GB miejsca na dysku. Jest wystarczająco dobry, aby obsługiwać wiele jednoczesnych strumieni wideo i audio. Składając zamówienie na pakiet hostingowy, możesz uwzględnić dowolną z następujących usług o wartości dodanej:

 • Certyfikaty Premium SSL
 • Nazwy domen w różnych krajach
 • Adresy IP4
 • Przeniesienie strony internetowej
 • Pełna ochrona DDoS przed złośliwymi atakami
 • Proaktywne monitorowanie i opieka nad serwerem
 • Regularne miejsce do przechowywania kopii zapasowych

ISPserver zapewnia również Wirtualne prywatne serwery SSD z panelem sterowania ISPmanager 5. Ich plany VPS są dobre dla średnich i dużych firm internetowych, które wymagają dedykowanych zasobów dla swoich serwerów pocztowych, oprogramowania korporacyjnego lub ukierunkowanych projektów internetowych. Dzięki hostingowi VPS otrzymujesz cztery gotowe plany: Projekt VPS, Uruchomienie VPS, VPS Develop, i VPS-Business z jednym lub czterema rdzeniami, 1-8 GB pamięci RAM i dyskiem twardym o pojemności 50-200 GB. Podczas realizacji transakcji możesz określić szybkość i bezpieczeństwo łączności, od której chcesz 100 Mb / s niezmierzony ruch do 20 Mb / s na kanale chronionym przed DDoS.

Jeśli istniejące wcześniej konfiguracje nie spełniają wymagań VPS, możesz dowolnie dostosowywać swój wirtualny serwer do potrzebnej ilości pamięci RAM, rozmiaru dysku, procesorów rdzenia i kanału sieciowego. Inżynierowie sieci są zawsze w gotowości, aby pomóc w instalacji i konfiguracji serwera.

Oprócz hostingu dzielonego i VPS możesz także zamówić w pełni zarządzane serwery dedykowane typu bare-metal do gier online lub witryn o dużym natężeniu ruchu w handlu elektronicznym. Oferują dwie lokalizacje – Rosję i Niemcy – i maksymalną konfigurację 64 GB pamięci RAM, 36 rdzeni procesora oraz pamięć SSD 2 TB NVMe. Dzięki TurboBoost i modułom korygującym błędy ich procesory Intel mogą wykonywać wiele zadań z niesamowitą prędkością bez obciążania budżetu.

Ogólnie ich strona internetowa to czysty, przyjazny dla urządzeń mobilnych i łatwy w nawigacji. Podoba mi się to, że mają dwie wersje, angielską i rosyjską. Brak upsellów i irytujących okien podręcznych. Możesz łatwo porównać plany i złożyć zamówienie ze strony usługi. Konfiguracja jest również szybka: Twoje konto staje się aktywne w momencie zapłaty za pakiet.

Ceny i wsparcie

Ceny ISPserver należą do najtańszych, jakie do tej pory widziałem. Mają wiele tanich planów hostingowych, które można zamówić i zapłacić za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej, przelewu bankowego i Yandex.Money. Na stronie zamówienia możesz dodać adresy IPv4 i domeny (obie są opcjonalne) i wybrać preferowany cykl rozliczeniowy przed realizacją. Możesz wybierać spośród planów miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych. Dadzą ci 20% zniżki i bonus .ru lub .рф. jeśli zarejestrujesz się na jeden rok. Zachęcam do zapisania się na ich konto 7-dniowy bezpłatny okres próbny tylko po to, aby poczuć ich hosting.

ISPserver zapewnia szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne w języku rosyjskim i angielskim. Dostępne 24 godziny na dobę, rozwiązują ponad 70% problemów z hostingiem lub problemów z kontem w ciągu 15 minut. Możesz do nich dzwonić między 8:00 a 17:00 (UTC + 8), wysyłać im e-maile lub rozmawiać z operatorami na żywo, gdy potrzebujesz pomocy w migracji witryny, konfiguracji serwera, instalacji oprogramowania lub rozwiązywaniu problemów. Patrząc na ziemię, regularnie monitorują również serwery, aby upewnić się, że spełniają oczekiwany poziom wydajności.

Jak ISPserver pasuje do konkurencji?

Dzięki obsłudze zarówno klientów anglojęzycznych, jak i rosyjskojęzycznych, ISPserver jest dobrym wyborem dla każdego, kto szuka współdzielonego hostingu lub zarządzanych serwerów dedykowanych z pełną ochroną DDoS.

Plusy

 • SLA dostępności przez 99,9% czasu
 • Dyski SSD klasy korporacyjnej
 • Darmowy Zaszyfruj certyfikat SSL
 • Bezpłatny 7-dniowy okres próbny

Cons

 • Silny nacisk na rosyjskich klientów
 • Nie pełny dysk SSD na serwerze VPS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map