Przegląd Hostnet 2020 – tak popularny, ale czy to w ogóle dobre?

Przegląd hostów 1


Hostnet to mała firma hostingowa, która po prostu nie pasuje do dużych marek, takich jak Hostinger. Większe firmy hostingowe oferują po prostu lepszą cenę za podobną konfigurację.

Łotewska firma Hostnet została założona w 2006 roku w celu zapewnienia klientom zindywidualizowane rozwiązania hostingowe. Przez lata ciągłego doskonalenia swoich usług i infrastruktury, Hostnet stał się niezawodnym i bezpiecznym hostem dla jednych z największych nazwisk na Łotwie. Jego serwery znajdują się w bezpiecznych obiektach w Rydze, Moskwie, Londynie i Berlinie, a strona internetowa jest dostępna w sześciu językach.

Funkcje i łatwość użytkowania

Witryna Hostnet zawiera następujące funkcje wraz z hostingiem WordPress, hostingiem SSD i hostingiem w chmurze:

 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu
 • Darmowy kreator stron
 • cPanel
 • Bazy danych MySQL / PostgreSQL
 • Niezmierzona miesięczna przepustowość
 • cURL / Perl / CGI
 • Konta FTP
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Oferty pracy w Cron
 • Poczta internetowa
 • Wirus ochrona

Hostnet zapewnia użytkownikom dostęp do wydajnych i przyjaznych dla użytkownika cPanel i Plesk panel kontrolny. Używając darmowy kreator stron, utworzenie nowego serwisu internetowego uzupełnionego bazami danych i spersonalizowanymi wiadomościami e-mail powinno zająć nowemu webmasterowi zaledwie dwa lub dwa dni. Hostnet’s Plany gotowe do handlu elektronicznego równie łatwo możesz założyć sklep internetowy z zapasami produktów, koszykiem i bezpieczną bramą płatności.

Wszyscy obawiają się utraty danych, o czym wiem zbyt dobrze, więc miło jest widzieć Hostnet ciągłe tworzenie kopii zapasowych danych i Szybki powrót do zdrowia opcje Ale lepiej zapobiegać niż leczyć, więc serwery Hostnet mieszczą się w bezpieczny obiekt z Monitoring 24/7. Certyfikaty SSL są przeznaczone dla klientów, którzy chcą dodatkowej warstwy bezpieczeństwa dla swoich witryn i aplikacji internetowych, a także zachęcam do ochrony hasłem swoich katalogów i włączenia Ochrona Anty-Spamowa w twoich mailach.

Ceny i wsparcie

Hostnet oferuje swoim klientom szereg opcji hostingu cztery cykle rozliczeniowe: jeden miesiąc, sześć miesięcy i roczne subskrypcje. Ceny nie są daleko od cen kluczowych graczy na rynku hostingu, a ty również 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy które mogą szybko cię wydostać, jeśli wszystko pójdzie źle.

Skalowanie jest tak proste, jak zapłacenie różnicy między poprzednim a nowym planem, i wszystko jest zautomatyzowane, więc prawdopodobnie nie będziesz musiał prosić o pomoc.

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz poprosić zespół pomocy technicznej, tak jak ja. Chciałem wiedzieć, czy mogą mi pomóc w migracji witryny WordPress, a jeden z ich operatorów czatu na żywo powiedział mi, że będą mogli mi pomóc, gdy zarejestruję się w serwisie:

Przegląd hostów 2

Zanim poprosisz o pomoc, możesz najpierw odnieść się do Hostnet FAQ.

Ile kosztuje Hostnet Hostnet oferuje plany od 1 do 7 USD. Cena zależy od wybranego rodzaju planu hostingowego. Poniżej możesz zobaczyć zaktualizowaną tabelę cen (aktualizowaną co tydzień).
Który plan Hostnet powinienem otrzymać? Polecam zacząć od tańszego planu. Zawsze możesz zaktualizować później. Hostnet może pomóc w migracji do droższego planu. Wielokrotny wzrost liczby odwiedzających trwa dłużej niż oczekiwano i nie powinieneś płacić dużo pieniędzy, dopóki nie zajdzie taka potrzeba. Oczywiście Twoje potrzeby mogą się różnić i możesz skonsultować się z ekspertem hostingowym z Hostnet tutaj.
Jak dobra jest obsługa klienta Hostnet? Hostnet nie jest klasyfikowany jako jeden z naszych najlepszych hostów internetowych. Ale może to również wynikać z tego, że Hostnet jest małym, pod radarem, dostawcą hostingu. Mała firma hostingowa ma zalety – jako klient jesteś dla niej ważniejszy. Możesz także sprawdzić nasze porównanie najpopularniejsze usługi hostingowe tutaj.

Jak Hostnet pasuje do konkurencji?

Hostnet jawi się jako firma posiadająca wiedzę, doświadczenie i udogodnienia pozwalające zaspokoić różnorodne potrzeby wszystkich użytkowników; od początkującego, który chce prostego hostingu, po przedsiębiorstwa, które chcą serwerów dedykowanych.

Hostnet może oferować dobrą usługę za rozsądną cenę, ale czy pasuje do sieci najlepsze firmy hostingowe? Trudno nam powiedzieć „tak”.

Plusy

 • Super szybka konfiguracja
 • Pakiety hostingowe wolne od ryzyka
 • Serwery o wysokiej dostępności
 • CloudFlare z ochroną DDoS

Cons

 • Brak dedykowanych serwerów
 • Ograniczone opcje wsparcia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map