NameHero Review 2020 – ukryty klejnot

namehero mainNameHero jest w porządku, ale w porządku nie jest wystarczająco dobry. Chociaż NameHero jest przyzwoitym hostingiem, możesz uzyskać lepszą jakość hostingu w niższej cenie Hostinger, na przykład.


Firma NameHero, założona w 2015 roku i zbudowana przez grupę przedsiębiorców internetowych (Startup Hero), sprzedaje nazwy domen hostingowych i VPS. Przez lata hostował ponad 30 000 stron internetowych.
NameHero jest amerykańską firmą z serwerami zlokalizowanymi w Michigan i Arizonie. Strona jest tylko w języku angielskim.

Funkcje i łatwość użytkowania

imiennik 1

Hosting dzielony NameHero jest oferowany w czterech planach pasujących do wielu małych firm handlu elektronicznego, które mają następujące funkcje:

 • Czas działania 99,9%
 • Zaszyfrujmy certyfikat SSL
 • Codzienne automatyczne kopie zapasowe
 • Jedna darmowa rejestracja domeny
 • Nieograniczony dysk SSD (ograniczony przez i-węzeł)

NameHero wykorzystuje serwer sieciowy LiteSpeed, który zapewnia nawet dziewięciokrotnie wyższą wydajność niż Apache. W rezultacie poprawia to czas ładowania strony i skraca czas do pierwszego bajtu (co jest czynnikiem dla Google PageSpeed).

Jedną z funkcji, którą mi się podoba, jest to, że oferuje bezpłatne połączenie Railgun w CloudFlare. Sam CloudFlare jest dużym plusem, ponieważ ma takie zalety, jak równoważenie obciążenia, minimalizowanie kodu i obrazów oraz wiele innych. Dzięki Railgun robi się szybciej. Jest tak, ponieważ Railgun przyspiesza połączenie między serwerem źródłowym a Cloudflare, kompresując zawartość dynamiczną do 99,6% i zwiększając wydajność o średnio 200%.

NameHero wykorzystuje także dublowanie i usuwanie RAID 10, aby zapewnić poziom stabilności i nadmiarowości na serwerach. To w połączeniu z dyskiem SSD zapewnia doskonałą wydajność i niezawodność. Ponadto wykorzystuje system operacyjny CloudLinux, który zapewnia dedykowane zasoby dla każdego klienta.

Nie musisz się martwić ręczną konfiguracją WordPressa, ponieważ NameHero oferuje instalator aplikacji Softaculous. Możesz go użyć do zainstalowania WordPress, Magento, Joomla! I innych. Niestety ten sprzedawca nie oferuje narzędzia do tworzenia witryn internetowych.

Ceny i wsparcie

imiennik 2

NameHero oferuje hosting w rozsądnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Dowodzi tego użycie CloudLinux, SSD z RAID 10 oraz bezpłatne połączenie z Railgun. Oferuje również bezpłatną domenę i SSL. Należy jednak pamiętać, że podane ceny obowiązują tylko w przypadku płatności z 36-miesięcznym wyprzedzeniem.

Nie ma abonamentu miesięcznego, a kopie zapasowe poza siedzibą są płatne, w zależności od potrzebnego miejsca na kopie zapasowe. Podczas płacenia za hosting nie ma również żadnej opłaty instalacyjnej, ale jeśli musisz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, aby odzyskać swoje pieniądze, odejmie „opłatę instalacyjną”, która stanowi około miesięczny koszt hostingu od twoje zwroty.

Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez telefon, czat na żywo, bilet pomocy technicznej i e-mail. Przesłałem bilet i otrzymałem odpowiedź w mniej niż 15 minut, co jest imponujące.

Ma również bazę wiedzy, która jest dość obszerna z samouczkami tekstowymi i wideo.

Ile kosztuje NameHero? NameHero oferuje plany od 4 do 12 USD. Cena zależy od wybranego rodzaju planu hostingowego. Poniżej możesz zobaczyć zaktualizowaną tabelę cen (aktualizowaną co tydzień).
Który plan NameHero powinienem otrzymać? Polecam zacząć od tańszego planu. Zawsze możesz zaktualizować później. NameHero może pomóc w migracji do droższego planu. Wielokrotny wzrost liczby odwiedzających trwa dłużej niż oczekiwano i nie powinieneś płacić dużo pieniędzy, dopóki nie zajdzie taka potrzeba. Oczywiście Twoje potrzeby mogą się różnić i możesz skonsultować się z ekspertem hostingowym z NameHero tutaj.
Jak dobra jest obsługa klienta NameHero? NameHero nie jest klasyfikowany jako jeden z naszych najlepszych hostów internetowych. Ale może to również wynikać z faktu, że NameHero jest małym, pod radarem, dostawcą hostingu. Mała firma hostingowa ma zalety – jako klient jesteś dla niej ważniejszy. Możesz także sprawdzić nasze porównanie najpopularniejsze usługi hostingowe tutaj.

Jak NameHero pasuje do konkurencji?

NameHero oferuje przyjazny dla kieszeni hosting z najlepszymi funkcjami. Jednak ukryta opłata instalacyjna i brak bezpłatnego okresu próbnego mogą mieć dla Ciebie znaczenie.

Nadal nie jesteś pewien, czy jest to odpowiedni hosting dla Ciebie? Sprawdź nasze najlepiej polecane hosty internetowe uczyć się więcej.

Plusy

 • Cloudflare z Railgun
 • SSD z dublowaniem i usuwaniem RAID 10
 • Serwer WWW CloudLinux i Litespeed
 • Szybka reakcja działu obsługi klienta

Cons

 • Naliczono opłatę konfiguracyjną
 • Nie oferowano bezpłatnego okresu próbnego
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map