Hosttech Review 2020 – nieźle, ale widzieliśmy się lepiej

hosttech1


Hosttech jest w porządku, ale w porządku nie jest wystarczająco dobry. Chociaż Hosttech jest przyzwoitym hostem internetowym, możesz uzyskać lepszą jakość hostingu w niższej cenie Hostinger, na przykład.

Hosttech to firma hostingowa w Szwecji, która oferuje różnorodne usługi hostingu stron internetowych od 2003 roku. Od tego czasu obsłużyła ponad 35 000 klientów z ponad 110 000 domen hostowanych wraz z ponad 1500 dedykowanymi serwerami. Ich usługi hostingowe są odpowiednie dla większości witryn osobistych i małych firm. Jednak ich wsparcie jest trochę brakuje, a początkujący będą musieli zapłacić, jeśli będą potrzebować dostępu do usług przeciągania i upuszczania stron internetowych.

Funkcje i łatwość użytkowania

Hostech oferuje skalowalne usługi hostingu witryn, które są odpowiednie dla większości witryn osobistych i małych firm. Każdy plan zawiera następujące podstawowe funkcje:

 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone poddomeny
 • Automatyczny instalator 100 aplikacji
 • Plesk cPanel
 • Dostępny filtr antyspamowy i skaner antywirusowy

Jeśli szukasz hostingu zapewniającego większą kontrolę nad swoją witryną, jest to świetny wybór. Oferują wszystkie następujące funkcje o wartości dodanej:

 • Obsługiwane zadania Cron
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Obsługiwane PHP 5.6, 7.1 i 7.2
 • Obsługuje phpMyAdmin
 • Obsługuje Perl i XML

Niestety nie obsługują języka Python ani Ruby on Rails. Obsługują PHP do wersji 7.2 i phpMyAdmin.

Plany wspólnego hostingu Hosttech nie są dostarczane z narzędziem do tworzenia stron internetowych. Początkujący będą musieli polegać na autoinstalatorze Hosttech, który nie jest tak niezawodny jak inne hosty internetowe.

Możesz zainstalować WordPress i inne programy, takie jak Drupal, ale obsługiwanych jest tylko około 100 aplikacji, w których inne witryny oferują 300 lub więcej. Również, jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania ze standardowego cPanel, musisz nauczyć się korzystać z Plesk, ponieważ jest to opcja cPanel dla tej witryny.

Ceny i wsparcie

Hosttech oferuje cztery formy podstawowego hostingu dzielonego znanego jako easyhosting. Oto szybki podział tych planów:

easySeasyMeasyLAktionSpecial
Przechowywanie100 MB1 GB20 GB30 GB
Domeny13)1010
Bazy danych MySQLŻaden3)1010

Plan easyS jest przeznaczony tylko dla najbardziej podstawowych stron internetowych, ponieważ masz bardzo mało dostępnego miejsca. Osobiście, Polecam plan easyL lub AktionSpecial, ponieważ mają dużo miejsca do przechowywania i wiele baz danych MySQL dostępnych. Wydaje się, że nie ma ograniczenia rozmiaru bazy danych, więc easyL i AktionSpecial będą dobrym wyborem dla sklepów e-commerce, które dopiero zaczynają pracę.

Pamiętaj, że nie jest dostępna bezpłatna domena, podobnie jak certyfikaty SSL. Będziesz musiał za to uiścić dodatkową opłatę.

Jedną z alternatyw dla standardowego hostingu jest hosting Kreatora witryny. Dzięki hostingowi Kreatora witryny możesz użyć szwajcarskiego edytora przeciągnij i upuść, aby zbudować niestandardowy standard lub witrynę handlu elektronicznego. Pamiętaj, że za tę wygodę można zapłacić ponad trzykrotnie więcej niż koszty planów easyhosting.

Jestem bardzo rozczarowany wsparciem dostępnym w Hosttech. Pierwszy, nie oferują wsparcia na czacie na żywo. Ich wsparcie telefoniczne działa w określonych godzinach i jest płatne wsparcie telefoniczne. Są one czynne tylko od poniedziałku do piątku od 8:30 do 11:00 i 14:00. do 16:00 CEST.

Oferują wsparcie przez e-mail z czasem realizacji wynoszącym 24 godziny. Nie zapewniają one również bazy wiedzy w witrynie. Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną, ale wszystkie odpowiedzi były w języku szwedzkim, więc wygląda na to, że nie oferują wsparcia w języku angielskim.

Ich strona internetowa jest w języku szwedzkim lub austriackim i że strona nie tłumaczy się dobrze za pomocą Tłumacza Google, więc znalezienie rozwiązań za pośrednictwem ich witryny może być trudne.

Jak Hosttech pasuje do konkurencji?

Hosttech jest w stanie obsłużyć witrynę osobistą lub małą firmę, ale nie oczekuj dużo wsparcia, chyba że będziesz skłonny za to zapłacić. Potrzebne są więcej funkcji dla początkujących i zaktualizowana struktura wsparcia, zanim Hosttech będzie można uznać za coś więcej niż przeciętny hosting.

Nadal nie jesteś pewien, czy jest to odpowiedni hosting dla Ciebie? Sprawdź nasze najlepiej polecane hosty internetowe uczyć się więcej.

Plusy

 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone poddomeny
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Obsługiwane są PHP, phpMyAdmin, Perl i XML

Cons

 • Płatne wsparcie telefoniczne
 • Kosztowny kreator stron internetowych w porównaniu do standardowego hostingu
 • Wsparcie w języku szwedzkim
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map