HostMetro Review 2020 – Czy zasługuje na swoją reputację?

HostMetro to amerykański dostawca hostingu z siedzibą w USA niedrogie rozwiązania hostingowe wspierany przez eksperckie wsparcie techniczne i niezwykle dokładną bazę wiedzy. Zostały założone w 2012 r. I specjalizujemy się wyłącznie w udostępnianiu hostingu. Firma jest jednym z niewielu dostawców, którzy oferują gwarancja blokady ceny, upewniając się, że ich klienci nie doznają szoku po odnowieniu. Ich dwoma wspólnymi planami hostingowymi jest ich misja niezawodny dostawca hostingu dla osób prywatnych oraz małych i średnich firm. Oprócz Stanów Zjednoczonych mają znaczną obecność w Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Indiach i na Tajwanie.


HostMetro1

Funkcje i łatwość użytkowania

HostMetro nie ma wielu planów hostingowych dla użytkowników do wyboru. To nie zawsze jest złe; W rzeczywistości, ponieważ HostMetro specjalizuje się w hostingu dzielonym, potencjalnym klientom stosunkowo łatwo jest wybrać odpowiedni plan hostingu.

Standardowe funkcje zawarte w planach HostMetro obejmują:

 • Nieograniczona liczba dodatków i zaparkowanych domen
 • Nieograniczone poddomeny
 • Nieograniczone konta e-mail i spedytorzy
 • Zaawansowana zapora ogniowa
 • Katalogi chronione hasłem
 • Analityka internetowa
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Darmowy instalator skryptów
 • Darmowa rejestracja domeny

Jak widać ty nie będzie problemu z hostowaniem wielu domen i otwieraniem wielu kont e-mail w HostMetro. Dają ci także to, co nazywają „maksymalne miejsce na dysku i przepustowość ” z możliwością żądania więcej w dowolnym momencie, jeśli osiągniesz swoje limity (według nich 95% ich klientów nigdy nie osiągnie maksimum). Jednak zastrzeżeniem jest to, że korzystasz z tej pamięci i przepustowości muszą być rozsądne i zgodne z ich warunkami użytkowania. Na przykład nie możesz używać pamięci ani przepustowości do udostępniania plików, ani nie są one przeznaczone do przechowywania kopii zapasowych.

Główną różnicą między ich dwoma planami jest zapewnienie Certyfikat GeoTrust SSL i Pieczęć bezpieczeństwa SiteLock. Zasadniczo oznacza to, że jeśli prowadzisz firmę lub witrynę e-commerce, skorzystaj z planu Super Max; w przeciwnym razie plan Mega Max dobrze sobie poradzi.

Jednak jeden aspekt mi się nie podoba w HostMetro: ich czas pracy może być raczej nierówny. Oni otrzymałem jedynie 99% gwarancji nieprzerwanej pracy, który jest niższy niż branżowy standard 99,9%. Nie są również świetne w podawaniu szczegółowych informacji na temat rodzaju używanego sprzętu i oprogramowania, więc nie wiesz, w jakiej infrastrukturze znajduje się Twoja witryna. Plus, z kopii zapasowej, jesteś w dużej mierze na własną rękę: chociaż HostMetro wykonuje cotygodniowe kopie zapasowe danych, na ogół nie jest to wystarczające dla większości użytkowników (szczególnie jeśli korzystasz z instalacji WordPress).

HostMetro oferuje wygodna i bezpłatna usługa migracji stron internetowych dla użytkowników przenoszących się z innego dostawcy hostingu.

Ceny i wsparcie

Ceny podane na stronie HostMetro pokazują zaangażowanie firmy w zapewnianie niedrogich planów hostingowych. The płatności dwuletnie i roczne będą cię kosztować mniej niż płacenie miesięcznie. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych dostawców, HostMetro nie podwaja cen hostingu po okresie wstępnym: ich gwarancja blokady ceny zapewnia, że ​​niskie stawki początkowe, które płacisz, to te same ceny, które zapłacisz nawet po zakończeniu okresu promocyjnego.

HostMetro ma 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, choć nie jest to automatyczne: musisz się zalogować, aby o to poprosić. Ponadto, jeśli Twoje konto zostanie zawieszone w dowolnym momencie w ciągu 30 dni po utworzeniu konta, zasady zostaną unieważnione, nawet jeśli później nie zostaniesz zawieszony.

HostMetro twierdzi, że oferuje wsparcie 24/7 w USA. Możesz skontaktować się z obsługą klienta, otwierając bilet, za pośrednictwem dostawcy czat na żywo, lub przez telefon. Firma ma również obszerna baza wiedzy obejmująca ponad 100 samouczków wideo. Mimo że firma twierdzi, że ma zespół wsparcia z ponad 50-letnim doświadczeniem, stale rosnąca lista klientów niezadowolonych z obsługi sugeruje, że HostMetro może być nieco problematyczny w tym obszarze. Jednak moje doświadczenie z nimi nie było wcale takie złe. Technologia zespół wsparcia zareagował dość szybko kiedy przesłałem bilet, a informacje, które mi przesłali, odpowiednio rozwiązały moje pytania.

Ile kosztuje HostMetro HostMetro oferuje plany od 2 do 7 USD. Cena zależy od wybranego rodzaju planu hostingowego. Poniżej możesz zobaczyć zaktualizowaną tabelę cen (aktualizowaną co tydzień).
Który plan HostMetro powinienem otrzymać? Radzę zacząć od tańszego planu. Zawsze możesz zaktualizować później. HostMetro może pomóc w migracji do droższego planu. Wielokrotny wzrost liczby odwiedzających trwa dłużej niż oczekiwano i nie powinieneś płacić dużo pieniędzy, dopóki nie zajdzie taka potrzeba. Oczywiście Twoje potrzeby mogą się różnić i możesz skonsultować się z ekspertem hostingowym z HostMetro tutaj.
Jak dobra jest obsługa klienta HostMetro? HostMetro nie jest sklasyfikowany jako jeden z naszych najlepszych hostów internetowych. Ale może to również wynikać z faktu, że HostMetro jest małym, pod radarem, dostawcą hostingu. Mała firma hostingowa ma zalety – jako klient jesteś dla niej ważniejszy. Możesz także sprawdzić nasze porównanie najpopularniejsze usługi hostingowe tutaj.

Jak HostMetro pasuje do konkurencji?

HostMetro oferuje właśnie dwa wspólne plany hostingowe, ale każdy z nich jest pełen długiej listy funkcji ułatwia to zarządzanie witryną. Klienci powinni jednak wystrzegać się wsparcia technicznego, które może być niespójne.

Plusy

 • Kreator stron internetowych dołączony do planów
 • Niedrogie plany hostingowe z gwarancją blokady ceny
 • Kompleksowa baza wiedzy z ponad 100 samouczkami wideo
 • Przyjazny dla użytkownika cPanel

Cons

 • Dostępne tylko cotygodniowe kopie zapasowe
 • Niespójne osiągnięcia w zakresie obsługi klienta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map