Dhaka Web Host Review 2020 – czy warto?

dhakawebhost main


Od momentu powstania w 2011 r. Dhaka Web Host obsługuje ponad 2200 klientów z 4500 domenami i 3500 hostowanymi stronami internetowymi. Pracując nad satysfakcją klientów przez lata, udowodnił swoje doświadczenie w zakresie hostingu i zarządzania serwerami.

Ta firma hostingowa z Bangladeszu hostuje swoje serwery w centrach danych Liquid Web, Colocrossing i Server Mania, które znajdują się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jego strona internetowa jest dostępna tylko w języku angielskim.

Funkcje i łatwość użytkowania

Hosting-Bangladesz-domena-rejestracja-usługa

Dhaka Web Host oferuje hosting dla małych i średnich stron internetowych oraz hosting SSD dla sklepów e-commerce i stron wymagających dużej ilości zasobów. Oferuje również serwery dedykowane, hosting i serwery VPS.

Istnieje osiem planów hostingowych z różnymi funkcjami, które pasują do różnych kategorii stron internetowych. Oni oferują:

 • Czas działania 99,9%
 • Codzienne automatyczne kopie zapasowe
 • Nieograniczone domeny dodatków, w niektórych planach
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Do nieograniczonej przepustowości
 • W dowolnym miejscu od 500 MB do niezmierzonego miejsca

Jedną z interesujących funkcji, które otrzymujesz z tą firmą, jest bezpłatny certyfikat SSL. Przez pewien czas nie jest po prostu darmowy, jak większość hostów internetowych. Zamiast tego jest to oferta na całe życie, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał kupować certyfikatu SSL, dopóki będziesz korzystać z usług firmy.

Jeśli planujesz używać systemu zarządzania treścią, takiego jak WordPress, z pewnością docenisz możliwość instalacji instalatora aplikacji Softaculous w panelu sterowania. Dzięki niemu możesz zainstalować i skonfigurować preferowaną aplikację w ciągu minuty, bez stresu. Bez niego musisz skonfigurować bazę danych, podłączyć ją i przeprowadzić instalację ręczną. Początkujący nie byliby w stanie zrobić tego tak szybko i łatwo, jak w Softaculous.

Lubię dbałość o bezpieczeństwo zarówno na poziomie serwera, jak i bezpieczeństwa witryny. Na początek Dhaka Web Host oferuje ochronę anty-DDoS, aby upewnić się, że nie zostaniesz zablokowany na serwerze z powodu ataków. Chroni to również przed hakerami umieszczającymi złośliwe oprogramowanie na serwerze, używając DDoS jako wpisu. Dhaka Web Host zapewnia również skaner exploitów i zapory ogniowe po stronie serwera. Na poziomie witryny obowiązują reguły Modsec, a także skaner exploitów.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i niezawodność swoich serwerów, sprzedawca korzysta z systemu operacyjnego CloudLinux do współdzielenia zasobów między klientami hostingu współdzielonego, co zapewnia wirtualną przestrzeń, z którą inni użytkownicy nie mogą przeszkadzać. Wszyscy ograniczają się do zasobów, za które zapłacili, i mają ograniczony wpływ, jaki ich działanie może wpłynąć na twoje.

Ceny i wsparcie

Dhaka Web Host

Hosting Dhaka nie oferuje bezpłatnego planu, który możesz wypróbować w pierwszej kolejności. Ma jednak wiele planów, które zaspokoją różne budżety i potrzeby. Jego podstawowy plan oferuje tylko 500 MB i choć jest bardzo niski, będzie obsługiwał prostą statyczną stronę internetową, która może ci wystarczyć, i jest tani. Inne plany są również wycenione rozsądnie.

Najniższy okres subskrypcji dostępny na hostingu to 12 miesięcy, a następnie 24 miesiące i 36 miesięcy, a brak opcji subskrypcji z miesiąca na miesiąc jest rozczarowujący.

Na szczęście firma zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby zminimalizować ryzyko, jeśli nie zostaną spełnione w ciągu pierwszego miesiąca. Ponadto, jeśli zarejestrujesz mniej niż obiecano 99,9% czasu sprawności, otrzymasz miesiąc za hosting, gdy skontaktujesz się z pomocą techniczną.

Zespół wsparcia odpowiada 24 godziny na dobę przez bilet i e-mail. Istnieje również obsługa telefoniczna, ale działa to tylko od 10:00 do 22:00 GMT +6. Wysłałem e-mail i otrzymałem szybką odpowiedź.

Ma również bazę wiedzy z samouczkami, których można użyć do szybkiego rozwiązania problemów.

W jaki sposób Dhaka Web Host pasuje do konkurencji?

Jeśli chcesz mieć hosting w Bangladeszu, Dhaka Web Host może być właśnie dla Ciebie. Nie oferuje jednak bezpłatnej domeny, jak wiele innych firm, ani nie oferuje narzędzia do tworzenia witryn. Jeśli to nie dotyczy Ciebie, możesz cieszyć się tym hostem.

Dhaka Web Host może oferować dobrą usługę za rozsądną cenę, ale czy pasuje do najlepsze firmy hostingowe? Trudno nam powiedzieć „tak”.

Plusy

 • Instalator aplikacji Softaculous
 • Funkcje bezpieczeństwa na poziomie serwera i witryny
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • System operacyjny CloudLinux

Cons

 • Pomoc telefoniczna nie jest dostępna 24/7
 • Brak miesięcznego okresu subskrypcji w ofercie hostingu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map