5 najtańszych kreatorów stron internetowych – wystarczy na swoją stronę? (2020)

Szukasz taniej witryny, ale szukasz taniej witryny? Większość z was prawdopodobnie domyślnie „Chcę stronę, która pozwoli mi zaoszczędzić najwięcej pieniędzy”. W takim przypadku skorzystasz z bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn, a jeśli będziesz gotowy wydawać pieniądze na swoją witrynę, wiesz, że nie jest to opłacalna opcja.


Darmowa strona internetowa oznacza konieczność korzystania z subdomeny i uzyskiwania mniejszej (czasem kluczowej) funkcjonalności. Może to wystarczyć przy zakładaniu pierwszego bloga, ale nie kiedy zaczniesz przyciągać odwiedzających – a na pewno nie, jeśli prowadzisz działalność. Potrzebujesz narzędzia do tworzenia witryn, które zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, za cenę, która nie złamie twojego banku.

I dlatego potrzebujesz najlepszego narzędzia do tworzenia witryn o korzystnej cenie.

Najlepsze tanie kreatory stron internetowych – nasze najlepsze oferty:

 • Wix – Oferuje największą liczbę szablonów, które pozwalają stworzyć naprawdę wyjątkową stronę internetową
 • Weebly – Posiada doskonałe funkcje e-commerce bez płacenia prowizji za sprzedaż
 • Squarespace – Daje narzędzia do zaprojektowania profesjonalnego wyglądu witryny
 • Site123 – Przeprowadzi Cię przez najprostsze doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
 • SimpleSite – Umożliwia przesyłanie nieograniczonej liczby plików multimedialnych w celu wzbogacenia witryny

Czego szukamy w najlepszych tanich kreatorach stron internetowych

Szukając „taniej” witryny, wcale nie chcesz niczego taniego. To, czego szukasz, to strona internetowa, która zapewnia najwyższy stosunek jakości do ceny oraz wszystkie narzędzia, których potrzebujesz dla swojej witryny. Oznacza to również, że nie musisz wydawać dużej ilości pieniędzy na dodatki i inne funkcje, chyba że jest to absolutnie konieczne. Nie chcesz też, aby strona internetowa była niedroga, a potem podniosła cenę.

Masz szczęście, ponieważ istnieje wiele tanich kreatorów stron internetowych, które mogą uruchomić twoją stronę internetową, a nawet sklep e-commerce i pozostawić ci dużo kapitału, aby skoncentrować się na rozwijaniu marki.

1. Wix – najlepsze opcje dostosowywania

Edytor Wix - dodaj menu

Większość z was wie o tym Bezpłatny plan Wix, ale oferują kilka poziomów płatnej usługi po bardzo rozsądnych cenach. Jeśli szukasz taniego, ich Connect Domain plan jest tak przystępny, jak to tylko możliwe, z cenami mniejszymi niż lunch w McDonald’s każdego miesiąca.

Dzięki planowi Connect Domain uzyskasz pełny dostęp do ich narzędzia do przeciągania i upuszczania, szablonów, zaawansowanych funkcji projektowych i nie tylko. jednak, musisz podłączyć własną domenę, co oznacza, że ​​zapłacisz jednorazową opłatę za domenę.

Większość zakłada, że ​​plan Combo jest lepszą wartością, ponieważ zawiera bezpłatną domenę. Chociaż pozwala na usunięcie reklam Wix i zapewnia nieco lepszą przepustowość i przestrzeń dyskową, jeśli planujesz aktualizację, ich najlepsza wartość jest w planie Unlimited.

Z nieograniczonym, zyskujesz 10 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość, bezpłatną domenę na rok i 300 USD na kupony reklamowe. Ich kreator stron internetowych i aplikacje do tworzenia formularzy w planie są warte 100 USD. Wartość dodana bonów reklamowych i aplikacji sprawia, że ​​abonament Unlimited jest równie tani jak domena Connect.

Jeśli chcesz założyć witrynę e-commerce Wix, możesz wybrać plan Unlimited. Oferuje pełen zakres narzędzi handlu elektronicznego za około połowę ceny porównywalnych stron internetowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Wix? Przeczytaj naszą recenzję eksperta.

2. Weebly – Najlepsza wartość dla sklepów internetowych

Edytor Weebly - dodaj sekcję

Weebly jest w stanie obsłużyć zarówno witryny biznesowe, jak i e-commerce, ale ich siła leży w ich możliwościach handlu elektronicznego. Każdy płatny abonament zawiera bezpłatną domenę wraz z możliwością otwarcia sklepu e-commerce i korzystania z narzędzi do kasy Weebly.com. Podczas gdy większość planów pobiera opłatę transakcyjną, jest ona niższa niż w większości witryn i szczerze mówiąc, warto skorzystać z konfiguracji „wszystko w jednym”.

To, czy wybierzesz Starter, Pro czy Firmę Weebly, będzie zależeć od typu witryny, którą chcesz zbudować. Dla standardowych osobistych i biznesowych stron docelowych, plan Starter będzie najtańszą opcją. Obejmuje 100 USD w kredytach Google Ads wraz z nieograniczoną przestrzenią dyskową, nieograniczoną przepustowością i wspaniałymi narzędziami do projektowania witryn, takimi jak narzędzie do przeciągania i upuszczania, liczne szablony oraz możliwość hostowania wideo i audio w witrynie.

W przypadku witryn handlu elektronicznego Starter to dobra opcja dla ograniczonych linii produktów, ponieważ obsługuje do dziesięciu produktów. Jeśli masz szerszą linię produktów, możesz uaktualnić do wersji Pro dla linii produktów 25 o koszt biletu do kina. Pro jest również odpowiedni dla osobistych stron internetowych, które wymagają wideo HD lub chcą takich funkcji, jak wyszukiwanie w witrynie, ochrona hasłem i tła wideo.

W porównaniu z innymi usługami, Biznesplan Weebly jest nadal wyjątkowo tani, zyskujesz pełną gamę funkcji, w tym możliwość oferowania nieograniczonej liczby produktów, oferowania towarów cyfrowych oraz możliwość oferowania kuponów, kalkulatorów podatkowych i nie tylko. Najlepszy ze wszystkich, biznesplan nie pobiera prowizji od sprzedaży. Już sam ten fakt sprawi, że biznesplan będzie tańszy dla większych sklepów e-commerce.

Ciekawy o Weebly? Przeczytaj naszą szczegółową recenzję uczyć się więcej.

3. Squarespace – najlepszy dla profesjonalistów

Squarespace to jedna strona internetowa, w której najlepszą wartością nie jest plan o najniższych kosztach. Ich osobisty plan jest ich najtańszym planem i chociaż jest dobry, Twoja najlepsza wartość będzie z ich biznesplanem, i oto dlaczego.

Dzięki biznesowi masz możliwość hostowania prawie każdego rodzaju osobistej lub biznesowej witryny internetowej z następującymi funkcjami Squarespace:

 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość
 • Darmowa domena z roczną opłatą
 • 100 USD w kredytach Google Ads
 • W pełni zintegrowany sklep e-commerce
 • W pełni konfigurowalne strony internetowe za pomocą CSS i JavaScript

5 najtańszych kreatorów stron internetowych - wystarczy na swoją stronę? (2020)Jeden z pięknych szablonów Squarespace

Właśnie dlatego ta strona jest idealna zarówno do handlu osobistego, jak i do handlu elektronicznego możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów i przyjmować darowizny za pomocą Biznesplanu za jedyne 3% opłaty transakcyjnej. Należy pamiętać, że najlepszą wartością w przypadku Business lub dowolnego planu w Squarespace jest kupowanie co roku.

Dowiedz się więcej o Squarespace w naszym szczegółowa recenzja.

4. Site123 – najlepszy dla podstawowych stron internetowych

site123 przyjazność dla użytkownika

Site123 jest jednym z najtańszych konstruktorów standardowych stron internetowych. Chociaż ich plan podstawowy nie oferuje nieograniczonego dostępu, masz 10 GB przestrzeni dyskowej i 5 GB przepustowości, więcej niż wystarcza dla większości stron internetowych. Otrzymasz również następujące opcje:

 • Darmowa domena
 • 100 wiadomości z listy mailingowej miesięcznie
 • Możliwości handlu elektronicznego
 • Witryna zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych

Mniejsze sklepy e-commerce skorzystają z planu Site123 Basic, ponieważ możesz sprzedawać do dziesięciu produktów miesięcznie. Za zaledwie kilka dolców więcej miesięcznie, możesz uaktualnić do planu z 50 produktami. Dla wielu stron internetowych, plany podstawowe i zaawansowane będą oferować najlepszą wartość.

W przypadku większych firm plany Professional i e-commerce w witrynie Site 123 oferują również doskonałą wartość, z możliwością hostowania co najmniej 500 produktów miesięcznie. Możesz także oferować swój sklep w dodatkowych językach i uzyskać zaawansowane funkcje e-commerce, których nie znasz w innych planach, takie jak narzędzia do odzyskiwania porzuconych koszyków i inne.

Dowiedz się więcej o Site123 w naszym recenzja eksperta.

5. SimpleSite – najlepsza dla witryn z dużą ilością multimediów

Edytor SimpleSite - edytuj nagłówekTym, co sprawia, że ​​SimpleSite jest opcją dla taniej strony internetowej, są jej dostępne funkcje. Ich plan Pro wydaje się nieco droższy niż niektóre plany najniższych poziomów w innych witrynach, ale masz wszystkie następujące funkcje:

 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczone strony internetowe
 • Nieograniczone obrazy
 • Nieograniczone minuty wideo
 • Pięć adresów e-mail
 • Hostuj do pięciu produktów

Jeśli potrzebujesz bardziej solidnego sklepu, SimpleSite’s Plan handlu elektronicznego jest wciąż tańszy niż podobne plany na innych stronach internetowych. Otrzymujesz wszystkie te same funkcje, co Pro, ale z możliwością zaoferowania nieograniczona liczba produktów. Co sprawia, że ​​ta opcja SimpleSite jest tańsza niż inne plany e-commerce? Brak prowizji od sprzedaży. Oszczędności tam zrekompensują różnicę w cenie.

Aby dowiedzieć się więcej o SimpleSite, przeczytaj nasze szczegółowa recenzja.

Tania strona internetowa oznacza, że ​​zyskujesz więcej za mniej

Szukając taniego narzędzia do tworzenia witryn internetowych, chodzi o maksymalizację wartości. Jeśli wiesz, jakich funkcji potrzebujesz na swojej stronie, musisz poszukać narzędzia do tworzenia witryn, które zapewni opcje, których potrzebujesz w możliwie najmniejszej ilości.

Pamiętaj, aby rozejrzeć się i sprawdzić wielu konstruktorów. Przejrzyj ich funkcje, szczególnie te, które są najbardziej odpowiednie dla Twojej witryny. Zastanów się także, czy plany pozwolą na wzrost i jakie koszty możesz ponieść podczas aktualizacji.

Ponadto przy zakupie planu należy wziąć pod uwagę długoterminową sytuację. Na przykład plan kosztuje 20 USD miesięcznie bez opłat transakcyjnych od sprzedaży pozwoli zaoszczędzić więcej pieniędzy w perspektywie długoterminowej w porównaniu z planem 10 USD miesięcznie z 3% opłatami transakcyjnymi.

Świat biznesu polega na robieniu więcej za mniej, a ty musisz przyjąć to samo podejście, szukając taniego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Tania strona internetowa nie oznacza obniżenia ceny, ale raczej robienie więcej za mniej, aby zbudować najlepszą witrynę za swoje pieniądze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map