4 najlepsze (NAPRAWDĘ ZA DARMO) twórcy logo online w 2020 r. – do pobrania

Chociaż potrzebujesz niesamowitego, zapadającego w pamięć, przyciągającego wzrok logo, możesz nie mieć budżetu na zatrudnienie profesjonalisty. A przynajmniej myślisz, że nie … Później podzielę się informacjami na temat zaskakująco niedrogich projektantów. (Kliknij tutaj, aby zeskoczyć teraz.)


Może potrzebujesz bezpłatnego logo, ponieważ zaczynasz nową firmę i musisz szybko wejść na rynek. Możesz zwiedzać koncert boczny i nie mieć jeszcze wielu płacących klientów. Lub możesz po prostu zdobyć pomysły na projektowanie logo, zanim zapłacisz projektantowi.

Istnieje wielu darmowych twórców logo DIY, ale nie wszyscy z nich dają dobre wyniki. Nie chcesz tracić godziny na projektowanie logo, aby odkryć, że nie możesz pobrać potrzebnego typu pliku lub dowiedzieć się, że plik, który można pobrać za darmo, jest bezużyteczny.

Przetestowałem wszystkich głównych twórców logo, aby dowiedzieć się, którzy z nich dają Ci profesjonalnie wyglądające logo i pliki, których możesz faktycznie używać w swojej witrynie, mediach społecznościowych lub gdziekolwiek chcesz. Zapoznaj się z moimi najlepszymi zaleceniami na temat twórców logo, z których korzystanie jest w 100% darmowe, a przynajmniej bezpłatne.

Masz mało czasu? Sprawdź tych najlepszych twórców logo!

*Fiverr Logo Designer – choć nie jest darmowy, wystarczy wynająć 5 USD, aby zatrudnić projektanta online, który dostosuje logo dla Ciebie. A ponieważ jest to naprawdę świetna opcja, musieliśmy ją uwzględnić. 

 • Canva Logo Maker – Wybierz kreatywne szablony i prześlij własne ikony, wszystko za darmo. Możesz także uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny na abonament premium, który daje dostęp do większej liczby ikon i czcionek.

Powinieneś także wypróbować tych twórców logo FREE TO TRY, które są jeszcze lepsze niż twórców logo CAŁKOWICIE ZA DARMO!

 • Wix Logo Maker – Użyj doskonałych narzędzi do edycji lub bardzo łatwych ustawień wstępnych. Możesz pobrać próbkę o niskiej rozdzielczości, bezpłatnie do użytku niekomercyjnego.
 • Marki krawieckie – Trenuj sztuczną inteligencję według własnych preferencji, aby uzyskać niestandardowy projekt logo. Darmowy w użyciu; uiść niewielką opłatę tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z wyników.
 • Looka – Skorzystaj ze stylowych szablonów, gradientów i układów. Zaprojektuj dowolną liczbę logo za darmo; zapłać tylko za ten, którego chcesz użyć.

Oceniając te narzędzia, szukałem dobrych cech projektu logo bez zbyt wielu irytujących ograniczeń lub dodatków.

 • Szablony logo: Niezależnie od tego, czy logo jest generowane przez AI (sztuczną inteligencję), czy pobrane z biblioteki szablonów, powinieneś mieć dużą różnorodność.
 • Narzędzia do dostosowywania: Powinieneś być w stanie spersonalizować swoje logo, zmieniając kolory, czcionki, układy i tak dalej.
 • Łatwość użycia: Projektowanie logo DIY nie powinno być skomplikowane, nawet jeśli nie masz kreatywnego tła.
 • Typy plików: Darmowy jest przydatny tylko wtedy, gdy internetowy twórca logo zapewnia odpowiednie pliki wysokiej jakości do wykorzystania online lub w formie drukowanej.

Najlepsi twórcy logo, którzy są w 100% darmowi

Tak, dobrze to czytałeś: istnieją całkowicie darmowi twórcy logo! Ale jaki jest haczyk?

W porównaniu do płatnych narzędzi, twórcy bezpłatnych logo są dość ograniczeni. Nie masz takiego samego poziomu dostosowania i możesz nie uzyskać potrzebnych typów plików. Jednak jedna z tych opcji może być dla Ciebie najlepszym wyborem; wszystko zależy od tego, jak wyjątkowe jest Twoje logo i jak zamierzasz go używać.

Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu niskiej ceny za znacznie lepszą jakość, kliknij tutaj, aby przejść do sekcji płatnego producenta logo. Możesz użyć dowolnego z nich do zaprojektowania dowolnej liczby logo za darmo. Płacisz tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z wyników.

1. Canva Logo Maker – wyjątkowe szablony i własne przesyłanie plików

Oferty Canva setki szablonów logo, pomocnie podzielonych na kategorie branżowe do przeglądania (patrz zrzut ekranu poniżej).

Zrzut ekranu Canva Logo Maker - edytor logo

Jedną z cech wyróżniających Canvę jest to możesz przesyłać własne pliki, nawet w ramach bezpłatnego abonamentu. Ułatwia to włączenie wszelkich elementów marki, które już masz.

Karta Elementy jest również świetna, umożliwiając wybranie nowoczesnych opcji projektowania logo, takich jak kształty, linie i gradienty. Z tej zakładki możesz nawet dodawać animowane elementy, takie jak gwiazdy, strzałki lub emotikony. (Jeśli jednak chcesz pobrać GIF swojego animowanego logo, musisz mieć abonament premium).

Zrzut ekranu z Canva Logo Maker - Elementy logo

Po zakończeniu wybierz typ pliku do natychmiastowego pobrania w przeglądarce. Jedyną wadą jest tutaj pliki przezroczyste są dostępne tylko z płatnymi planami.

Werdykt: Canva Logo Maker jest łatwy w użyciu, z dużą różnorodnością szablonów i różnorodnymi opcjami edycji. Aby uzyskać pełny dostęp do imponującej biblioteki ikon i czcionek, skorzystaj z płatnego konta. (Dostępne są 30-dniowe bezpłatne wersje próbne).

Logo wykonane przy pomocy Canva Logo Maker

4 najlepsze (NAPRAWDĘ ZA DARMO) twórcy logo online w 2020 r. - do pobraniaDarmowe logo wykonane przy pomocy Canva Logo Maker - Svenska Konst Contemporary Gallery
Darmowe logo wykonane przy użyciu Canva Logo Maker - Cheeky Glow Modern BeautyDarmowe logo wykonane za pomocą Canva Logo Maker - Seamless Screens
Jakie typy plików otrzymam za darmo?Pliki PNG (bez przezroczystości), JPG, PDF lub MP4 (dla animacji)
Czy mogę uzyskać gotowe szablony dla mediów społecznościowych, wizytówek itp.?Tak, możesz użyć bezpłatnego edytora, aby zmienić rozmiar swojego logo w mediach społecznościowych. Za opłatą możesz drukować na koszulkach, wizytówkach i innych.
Czy mogę później edytować moje logo??Tak, wszystkie projekty są zapisywane na koncie do bezpłatnej edycji.

Najlepsi twórcy logo, którzy mogą wypróbować za darmo

Szukasz trochę więcej funkcjonalności i wypróbujesz swojego profesjonalnego twórcę logo? Następnie wypróbuj jedno z następujących trzech narzędzi! Tych twórców logo można w 100% wypróbować za darmo. Możesz zaprojektować dowolną liczbę logo za darmo, a płacisz tylko, jeśli podoba ci się utworzone logo.

2. Wix Logo Maker – oparty na AI i bardzo przyjazny dla użytkownika

Wix jest kolejnym wysoko oceniany kreator stron internetowych z przyjaznym dla użytkownika narzędziem do tworzenia logo online.

Wix Logo Maker jest oparty na sztucznej inteligencji, co oznacza, że ​​uczy się na podstawie twoich preferencji, aby wygenerować dla Ciebie unikalne szablony logo. Zaczniesz od podania szczegółowych informacji o swojej firmie, opisu marki i nauczenia sztucznej inteligencji, które logo lubisz.

Zrzut ekranu Wix Logo Maker - Wybierz swój styl

Następnie wybierzesz projekt do dostosowania, który wyróżnia to narzędzie. Wystarczy jedno lub dwa kliknięcie, aby zmienić kolory / czcionki, dodać kształty tła, znaleźć nową ikonę, zakrzywić lub obrócić tekst i więcej.

Zrzut ekranu z Wix Logo Maker - Więcej wzorów dla twojego logo

Możesz dokonywać nieograniczonej liczby edycji za darmo i możesz zacząć od nowa z nowym logo w dowolnym momencie. Ze strony kasy można również pobrać bezpłatną próbkę (do użytku niekomercyjnego).

Ponieważ Wix Logo Maker zapisuje twoje projekty, zawsze możesz wrócić później, aby edytować lub kupić.

Werdykt: Wix Logo Maker ma jedne z najlepszych możliwości edycji w dowolnym programie do tworzenia logo online. Daje kreatywne opcje do samodzielnego wypróbowania, a także łatwe edycje palety kolorów, układu tekstu i nie tylko za pomocą jednego kliknięcia..

Logo wykonane za pomocą Wix Logo Maker

4 najlepsze (NAPRAWDĘ ZA DARMO) twórcy logo online w 2020 r. - do pobraniaPrzykładowe logo wykonane za pomocą Wix Logo Maker - Mod Dots
Przykładowe logo wykonane za pomocą Wix Logo Maker - Masterson PublishingPrzykładowe logo wykonane za pomocą Wix Logo Maker - Tree Savers

Przeczytaj nasze recenzja eksperta nauczyć się więcej o Wix Logo Maker.

Opcje płatności?Jednorazowa płatność tylko za logo i opcjonalna subskrypcja na dodatkowe usługi
Jakie typy plików otrzymam (z planem podstawowym)?PNG w kolorze, czerni i bieli (z przezroczystością)
Czy mogę uzyskać gotowe szablony dla mediów społecznościowych, wizytówek itp.?Tak, logo mediów społecznościowych i drukowanie wizytówek o dużych rozmiarach są dostępne za dodatkową opłatą
Czy mogę edytować moje logo po zakupie?Tak, ale musisz odkupić logo po edycji

3. Dostosuj marki – atrakcyjne szablony z doskonałym wyborem ikon

Tailor Brands korzysta również z technologii AI do obsługi pomocnego kreatora uruchamiania. Aby trenować sztuczną inteligencję, będziesz mógł wybrać preferowany styl logo (pokazany na zrzucie ekranu poniżej), a następnie wybrać swoje ulubione czcionki.

Zrzut ekranu marek krawca - Wybierz typ logo

Moim ulubionym jest oparte na ikonach, ponieważ wbudowana biblioteka ikon oferuje duży wybór. Możesz wybrać ikonę abstrakcyjną wygenerowaną przez AI lub wybrać własną, wyszukując.

Narzędzia do dostosowywania logo są łatwe w użyciu i oferują kreatywne, atrakcyjne wizualnie wstępnie ustawione opcje czcionki, koloru i układu. Możesz również pobrać bezpłatną próbkę w dowolnym momencie (bezpłatnie do użytku niekomercyjnego), klikając przycisk podświetlony poniżej:

Zrzut ekranu firmy Tailor Brands - Jak pobrać bezpłatne przykładowe logo

Tailor Brands zapisze Twoje projekty, abyś mógł wrócić później, bez konieczności rozpoczynania od nowa. Jednak jedną wadą jest to zakup logo wymaga subskrypcji; nie ma dostępnych jednorazowych planów płatności.

Werdykt: Tailor Brands ma mniej opcji dostosowywania niż inni twórcy płatnych logo, ale niekoniecznie jest to zła rzecz. Wyselekcjonowane opcje sprawiają, że to narzędzie jest dobrym wyborem, jeśli chcesz szybkiego twórcy logo.

Logo wykonane w markach krawieckich

4 najlepsze (NAPRAWDĘ ZA DARMO) twórcy logo online w 2020 r. - do pobraniaPrzykładowe logo wykonane w Tailor Brands - Albright Investing
Przykładowe logo wykonane przy użyciu marek Tailor Brands - Peaceful ZZZsPrzykładowe logo wykonane w Tailor Brands - Off the Charts

Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź nasze Recenzja eksperta Tailor Brands.

Opcje płatności?Tylko subskrypcja
Jakie typy plików otrzymam (z planem podstawowym)?JPEG, PNG (w tym przezroczyste tło)
Czy mogę uzyskać gotowe szablony dla mediów społecznościowych, wizytówek itp.?Tak, narzędzie do zmiany rozmiaru logo jest dostarczane z planem podstawowym. Szablony wizytówek i talie prezentacyjne są dostępne za dodatkową opłatą.
Czy mogę edytować moje logo po zakupie?Tak, możesz zmienić kolor, układ i opis po zakupie.

4. Looka – piękne szablony z mnóstwem gotowych opcji

Również zasilany AI, Looka różni się tym, że możesz wybrać do pięciu konkretnych ikon, które lubisz podczas procesu uruchamiania. To sprawia, że ​​generowane przez AI projekty logo są bardziej odpowiednie dla Ciebie, a wspaniała biblioteka ikon może nawet pobudzić kreatywność.

Zrzut ekranu edytora logo Looka - Biblioteka symboli

W edytorze, Looka oferuje wiele gotowych projektów. Jednym kliknięciem możesz zastosować sugerowane palety kolorów i gradienty, zmienić czcionki lub wypróbować nowe układy tekstu (pokazane na zrzucie ekranu poniżej).

Zrzut ekranu z logo producenta Looka - Warianty układu

Looka zapisze twoje projekty logo, więc zawsze możesz wrócić później, ale nie ma bezpłatnej próbki logo, nawet do użytku niekomercyjnego. Podstawowy plan jest również dość ograniczony, co daje tylko jeden plik PNG (bez przezroczystości).

Werdykt: Looka ma atrakcyjne domyślne opcje i ułatwia wypróbowanie nowych projektów bez samodzielnego myślenia o nich. Dla mnie to narzędzie byłoby bardziej do domu, gdyby podstawowy plan nie był tak … podstawowy.

Logo wykonane z Looka

4 najlepsze (NAPRAWDĘ ZA DARMO) twórcy logo online w 2020 r. - do pobraniaPrzykładowe logo wykonane w Looka - Dream Homes
Przykładowe logo wykonane z Looka - Dr. WilliamsPrzykładowe logo wykonane w Looka - JBM Consulting

Dowiedz się więcej w naszym opinia eksperta na temat Looka.

Opcje płatności?Płatność jednorazowa
Jakie typy plików otrzymam (z planem podstawowym)?PNG (bez przezroczystości)
Czy mogę uzyskać gotowe szablony dla mediów społecznościowych, wizytówek itp.?Tak, projekty wizytówek i grafika w mediach społecznościowych dostępne z abonamentami premium.
Czy mogę edytować moje logo po zakupie?Tak, bezpłatne zmiany w ciągu 72 godzin od zakupu.

Bezpłatne twórcy logo, którzy nie znaleźli się na liście:

W poszukiwaniu najlepszych twórców darmowych logo były inne usługi, które wykonali całkiem przyzwoitą robotę, ale nie do końca pasowali do moich standardów jakości. Może cię zaskoczyć, które z nich właśnie przegapiłeś i dlaczego.

 • Shopify Logo Maker: Shopify jest świetny do budowy witryny e-commerce, ale nie tyle do logo. Opcje edycji szablonu są bardzo ograniczone – w wielu przypadkach nie można nawet modyfikować kolorów, czcionek ani ikon. Nie zapewnia też plików graficznych gotowych do wydruku, które w pewnym momencie będą potrzebne.
 • SMASHINGLOGO: Dwie duże zalety: jest dostępny w kilku językach i generuje dla Ciebie projekty logo – nie wymaga umiejętności artystycznych. Niestety nie ma pomocnych samouczków ani kreatora, który przeprowadziłby cię przez proces projektowania, a opcje majsterkowania są ograniczone. Ponadto zakup logo daje jedynie licencję na jego użycie; nie możesz zgłosić praw autorskich do projektu.
 • Logaster: Łatwy w użyciu i wykorzystuje Sztuczną Inteligencję do generowania koncepcji logo, które można dalej ulepszać (z nieograniczoną liczbą edycji). Główny problem: projekty są bardzo ogólne i pozbawione inspiracji, co oznacza, że ​​nie wyróżnią Cię spośród innych firm.
 • Graficzne sprężyny: Kolejny twórca logo, który obsługuje kilka języków, co jest idealne dla międzynarodowych użytkowników. Posiada również duży wybór edytowalnych grafik wektorowych, które można pokolorować według własnych upodobań. Jeden wielki problem: nie możesz zapisać trwającego procesu – musisz od razu kupić swoje logo, aby je pobrać lub użyć. Prawa użytkowania komercyjnego są również nieco niejasne.
 • Ucraft: Dobry do opracowania podstawowej koncepcji logo do użytku osobistego. Jest dość łatwy w użyciu z wieloma opcjami, w tym próbkami gradientu, czcionkami wysokiej jakości i profesjonalnie zaprojektowanymi ikonami. Jeśli jednak chcesz znakować swoje logo w celach biznesowych, prawa użytkowania są trudne do zrozumienia, a grafika Open Source może nie być w 100% unikalna dla Twojego logo.

Jeśli chodzi o 100% darmowych twórców logo, możesz uzyskać więcej, niż można się spodziewać po czymś, co nic nie kosztuje. Na przykład:

 • W Squarespace Logo Maker możesz nie znaleźć łatwych w użyciu szablonów, ale Canva i Hatchful mają mnóstwo.
 • Nie możesz pobrać bezpłatnego logo z przezroczystym tłem na Canva, ale możesz to zrobić w Squarespace Logo Maker i Hatchful.
 • Nie możesz wrócić i edytować swojego logo później w Squarespace Logo Maker, ale możesz dokonywać nieograniczonych zmian w Canva i Hatchful.

Więc co otrzymasz, jeśli zapłacisz więcej?

Największa różnica między bezpłatnym twórcą logo a płatnym twórcą logo sprowadza się do trzech aspektów:

 • Szablony: Twórcy logo korzystający z AI tak naprawdę nie dostarczają szablonów, ale raczej niestandardowe projekty logo, dzięki którym Twoje logo będzie bardziej unikalne niż bezpłatny szablon. (Moim ulubionym w tym dziale jest Looka.)
 • Modyfikacje: Prawie zawsze otrzymasz więcej opcji dostosowywania od płatnego twórcy logo online. Wix Logo Maker szczególnie wyróżnia się tutaj dzięki różnorodnym opcjom edycji kolorów, czcionek, układu i ikon.
 • Prawa użytkowania: Wszystkie płatne programy określają, że po zakupie będziesz mieć prawa do swojego logo. Z darmowymi narzędziami może być konieczne kopanie. (Na przykład Squarespace Logo Maker używa ikon z projektu Noun Project, które są bezpłatne do użytku komercyjnego tylko pod warunkiem uznania autora).

Kiedy należy uaktualnić?

Jeśli masz budżet, warto skorzystać z płatnego producenta logo dla majsterkowiczów. Nie musisz się martwić o prawa użytkowania i będziesz mógł dokonywać drobniejszych dostosowań, które wyróżniają twoje logo. Logo zawodzą, gdy są zbyt ogólne, więc dodatkowa personalizacja może mieć duże znaczenie.

Chcesz lepsze logo? Jak zatrudnić projektanta prawie za darmo

Jeśli próbowałeś zaprojektować logo online, ale nie zostałeś zachwycony, nie martw się. Możesz również zatrudnić projektanta w Fiverr za jedyne 5 USD – co jest praktycznie bezpłatne, prawda?

Fiverr ma prawie 1500 projektantów logo (patrz zrzut ekranu poniżej). Oznacza to, że prawdopodobnie możesz zatrudnić profesjonalistę za mniej niż zapłacisz za twórcę logo DIY!

Zrzut ekranu Fiverr - projektantów logo do wynajęcia

Fiverr ułatwia także proces projektowania logo, umożliwiając:

 • Przeglądaj portfolio projektantów, ceny i recenzje
 • Sortuj według typów plików, ceny i terminu
 • Bezpośrednio projektanci wiadomości przed zatrudnieniem
 • Poproś o zmiany przed zatwierdzeniem ostatecznego projektu logo

W porównaniu z nawet najlepszym twórcą logo online, profesjonalnie zaprojektowane logo będzie dla Ciebie o wiele bardziej wyjątkowe i spersonalizowane. I jak płatny twórca logo, zapłacisz tylko wtedy, gdy będziesz szczęśliwy, ponieważ Fiverr nie zwalnia funduszy, dopóki praca nie zostanie zatwierdzona.

Nic dziwnego, że wielu recenzentów tak wysoko ocenia Fiverr.

Fiverr Designers Dostępne do wynajęcia w cenie 5 USD

Projektowanie logo na Fiverr - AdventureWear

Logo przez usashi (wynajmij teraz za 5 USD)

Projektowanie logo na Fiverr - Web Box

Logo autorstwa bilal_khann (wynajmij teraz za 5 USD)

Projekt logo na Fiverr - muzyka ludowa

Logo autorstwa ei8htz (wynajmij teraz za 5 USD)

Darmowe czy prawie bezpłatne? To zależy od Ciebie!

Logo wysokiej jakości mogą być drogie, ale nie daj się nikomu przekonać, że musisz wydać duże pieniądze na projektowanie. Każde z omówionych powyżej narzędzi może stworzyć solidne logo, wszystko zależy od tego, czego szukasz:

 • Jeśli chcesz mieć najbardziej niezawodny pakiet logo, nie płacąc ani grosza, wybrałbym Shopify Logo Maker. Szablony są atrakcyjne, dostosowania są łatwe, a bezpłatne pobieranie obejmuje prawie każdy obraz w mediach społecznościowych, jaki chcesz.
 • Jeśli chcesz zainwestować trochę więcej, szczególnie podoba mi się opcja dostosowywania Wix Logo Maker. Jednorazowa płatność jest nadal dostępna i zapewnia przydatne pliki logo, w tym przejrzystość.

Aby szybko odświeżyć się przed wyjazdem, oto jak gromadzą się ci bezpłatni twórcy logo:

Wolny?Największe ograniczenieCecha wyróżniająca się
Canva Logo Maker100%Przejrzyste pliki PNG są ograniczone do płatnych użytkownikówMożliwość przesyłania własnych plików
Wix Logo MakerDo wypróbowania + bezpłatna próbka logoWyniki generowane przez AI mogą być nieistotne, więc może być konieczne poświęcenie czasu na dostosowanieŚwietny edytor „przeciągnij i upuść” z kreatywnymi dostosowaniami
Marki krawieckieDo wypróbowania + bezpłatna próbka logoDostępne są tylko plany subskrypcjiSzybki i prosty proces edycji
Lookadarmowe do spróbowaniaDostajesz tylko jeden PNG z podstawowym planemŁatwe edycje jednym kliknięciem, aby wypróbować nowe kolory, układy i kształty

Oczywiście, jeśli chcesz naprawdę spersonalizowane logo, najlepszym wyborem zawsze będzie zatrudnienie profesjonalisty. Ale dlaczego nie wypróbować najpierw darmowych twórców logo? Możesz być zaskoczony swoimi ukrytymi talentami twórczymi! (Lub … możesz po prostu uzyskać ciekawe pomysły na podzielenie się ze swoim projektantem Fiverr.)

Tak czy inaczej, możesz uzyskać nowe logo, które wygląda świetnie przy niewielkim nakładzie czasu i pieniędzy. W rzeczywistości będzie wyglądać tak profesjonalnie, że nikt nie musi wiedzieć, że był praktycznie darmowy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map